Keresés

Részletes keresés

foveon Creative Commons License 2015-03-11 21:02:36 10476

sztem felmeretezi azert lesz eletlen. elvileg ez a tarolt.

1facsavar Creative Commons License 2015-03-11 20:59:11 10474

Miért fosol, élesek ezek most is! Monitor kérdése!

Nekem egy sz------------- laptopon is teljesen oké az ablak feletti repedés is .

A hozzászólás:
BUSZNYI Creative Commons License 2015-03-11 20:42:46 10473

Esküszöm ezek a képek élesek voltak mint a borotva amíg fel nem töltöttem őket ide :-(

Előzmény:
BUSZNYI Creative Commons License 2015-03-11 12:18:56 10472

Miután megszaggattam ruháimat és kiborítottam az összes X-tolt újra "labor" vasárnapot tartottam.

Volt otthon 4 hónapos D-76. Most már nem kockáztattam kipróbáltam hív e, és szépen dolgozott.

Nosza Agfa APX100 New emulzion hívásra fel. 

A hívás sikerült. A nyersanyag nem rossz de a fuji Across 100 szemcséi jobban tetszenek. És mivel az Agfa is alig drágább majd marad a fuji (nálam). Nem reprezentatív nem mértem semmit úgy hívtam mint szoktam.

Csatolok pár képet hátha érdekel itt valakit. Nem művésziek és nem is akarnak azok lenni (ahogy én sem), még mielőtt valaki csúnyákat mondana rájuk.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!