|
|
|
|
 |
kalyhas kristof71
2015-03-15 17:05:33
|
1772
|
Menüpontok, írások, sorrend, amúgy meg megbeszéltük, felesleges trollkodni. |
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2015-03-11 14:10:18
|
1766
|
Akkor lehet én már az "eltávolítás" után láttam ?
Vótak korábban versek-novellák ? :-) |
|
Előzmény:
 |
Cserép-kályha
2015-03-11 13:10:22
|
1765
|
Nincs ezzel probléma, vagyunk olyan (remélem)jó kapcsolatba, hogy ezt kulturáltan megbeszéljük, és meg is beszéltük ,azóta a kérdéses részeket eltávolítottam, és próbáltam "hétköznapira" átszerkeszteni, bár ez már nem az amit eredetileg szerettem volna adni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|