|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2015-03-11 22:14:31
|
10483
|
Lehet ez a titok nyitja, meg kell keverni a D-76-ot, és négy hónapig érlelni, mint a bort. |
|
 |
1facsavar
2015-03-11 21:12:26
|
10479
|
Csak úgy . Kíváncsi lennék a tornyot mivel követted el? RB? |
|
 |
-Minarik-
2015-03-11 21:01:58
|
10475
|
Tetszik a harangtornyos.
En is mostansag terek at a D-76ra. Van belole par csomaggal. |
|
 |
BUSZNYI
2015-03-11 20:42:46
|
10473
|
Esküszöm ezek a képek élesek voltak mint a borotva amíg fel nem töltöttem őket ide :-( |
|
A hozzászólás:
 |
BUSZNYI
2015-03-11 12:18:56
|
10472
|
Miután megszaggattam ruháimat és kiborítottam az összes X-tolt újra "labor" vasárnapot tartottam.
Volt otthon 4 hónapos D-76. Most már nem kockáztattam kipróbáltam hív e, és szépen dolgozott.
Nosza Agfa APX100 New emulzion hívásra fel.
A hívás sikerült. A nyersanyag nem rossz de a fuji Across 100 szemcséi jobban tetszenek. És mivel az Agfa is alig drágább majd marad a fuji (nálam). Nem reprezentatív nem mértem semmit úgy hívtam mint szoktam.
Csatolok pár képet hátha érdekel itt valakit. Nem művésziek és nem is akarnak azok lenni (ahogy én sem), még mielőtt valaki csúnyákat mondana rájuk.



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|