|
|
|
|
 |
joevagyok68
2015-03-11 12:48:49
|
1764
|
"sikerült lemásolni a weboldalam."
Ha már így szóba hoztad...kíváncsivá tettél...
Mi itt a "másolás" ??
Az hogy az IS egy weboldal ? Az, hogy kályhákkal foglakozik ?
Hogy van "kapcsolat" meg "kezdőlap" rajta ?
Vagy mi ?
Versek, novellák nála nincsenek !!
"Kérlek, hogy szüntesd meg ezt a tevékenységet"
Hogyan lehet megszüntetni ezt a tevékenységet ?
Megszünteti magát a weboldalt ??
Ennyi erővel az index IS kérhetné az origót vagy egyik autókereskedő is a másikat Budapesten ??? Akinek "előbb" volt weblapja ?
Vagy hogyan gondolod ?
|
|
A hozzászólás:
 |
kalyhas kristof71
2015-03-10 23:09:01
|
1762
|
Valakinek megint sikerült lemásolni a weboldalam. Kérlek, hogy szüntesd meg ezt a tevékenységet és gondolj arra évente hány munkát adok át. Ha jó emlékszem tavaly vagy 5 átrakást kaptál tőlem, idén egy sparheltet.
Légyszíves őrizzük meg a jó viszonyt és alakítsd át a weboldalad.
A sok munkám egyébként nem a weboldalam miatt van, attól, mert lemásolod még nem lesz több. |
|
Előzmény:
 |
Cserép-kályha
2015-03-09 13:05:15
|
1761
|
Helló!régi feleslegessé vált cserépkályhát anyagáért elbontom... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|