Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2015-03-11 12:48:49 1764

"sikerült lemásolni a weboldalam."

 

Ha már így szóba hoztad...kíváncsivá tettél...

 

Mi itt a "másolás" ??

Az hogy az IS egy weboldal ? Az, hogy kályhákkal foglakozik ?

Hogy van "kapcsolat" meg "kezdőlap" rajta ?

Vagy mi ?

 

Versek, novellák nála nincsenek !!

 

"Kérlek, hogy szüntesd meg ezt a tevékenységet"

Hogyan lehet megszüntetni ezt a tevékenységet ?

Megszünteti magát a weboldalt ??

Ennyi erővel az index IS kérhetné az origót vagy egyik autókereskedő is a másikat Budapesten ??? Akinek "előbb" volt weblapja ?

Vagy hogyan gondolod ?

 

A hozzászólás:
kalyhas kristof71 Creative Commons License 2015-03-10 23:09:01 1762

Valakinek megint sikerült lemásolni a weboldalam. Kérlek, hogy szüntesd meg ezt a tevékenységet és gondolj arra évente hány munkát adok át. Ha jó emlékszem tavaly vagy 5 átrakást kaptál tőlem, idén egy sparheltet.

Légyszíves őrizzük meg a jó viszonyt és alakítsd át a weboldalad.

 

A sok munkám egyébként nem a weboldalam miatt van, attól, mert lemásolod még nem lesz több.

Előzmény:
Cserép-kályha Creative Commons License 2015-03-09 13:05:15 1761

Helló!régi feleslegessé vált cserépkályhát anyagáért elbontom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!