Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
BUSZNYI Creative Commons License 2015-03-10 20:26:11 16337

Volt 90mm Tamronom most 100mm Pentax van mind kettővel portrézom/portréztam. Még pénzért is (pl.esküvő).

A legnagyobb megelégedéssel használtam őket. Van 50mm macrom is azzal meg várost és tájképeket is fotózok.

Én azt vallom, hogy életleníteni sokkal könnyebb (ha bántóan őszinte lenne a macro obi) utólag mint élesíteni ;-).

Előzmény:
SzekelyG Creative Commons License 2015-03-01 14:34:34 16327

Használ valaki esetleg Sigma 105/2.8 OS objektívet Sigma 2x DG telekonverterrel?

Kérhetnék személyes tapasztalatokat, milyen gépen, milyen rekeszen készülnek a képek, esetleg vakuval-vakukkal.

Nikon AF-S 60/2.8G Micro nem minden helyzethez megfelelő nekem, ezért gondolkodom a váltáson, 2x DG TC már megvan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!