Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
A450 Creative Commons License 2015-03-10 19:37:31 16336

Én a Tamron SP 90 mm-rel fotózom a gyereket, nekem bevált, de a 70-300 USD-vel is szoktam (udvar, park), az sem rossz, a fix nyilván élesebb, de egy hároméves fiúnál a bőrhiba nem annyira játszik (az asszonnyal azért óvatosabb vagyok 😜).

Előzmény:
kaposznyak Creative Commons License 2015-03-03 10:48:01 16328

Sziasztok.

 

Enyhén off, de használ valaki 100-150 mm-es makró obit portré fotózáshoz? Na nem üzletszerűen, hanem asszony, gyerek stb, főleg beltéren.

 

Esetleg vélemény , tapasztalat, talán egy-két kép? Előre is kösz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!