Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2015-03-10 11:27:59 705204

Lehet hogy a gazdinak is kapóra jönne. Ebben van valami. Így esetleg kihozná a kutyát aztán átadná az új gazdának. Nem kéne kibekkelnie csórinak a 14 napot. Bár ha bemegy az oltási könyvvel és lemond róla akkor se kell asszem.  Viszont sok gyepin elég keményen kasszíroznak.

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2015-03-10 11:20:12 705203

Sejtettem, hogy közvetlenül az önkormányzt sem adhatja ki, ezért gondoltam a közvetítésre. Ha a gazdi nem akarja a kutyát, tudjon róla, hogy van befogadó gazdi és akkor talán ő is segítene.

Előzmény:
Nyafkamacska Creative Commons License 2015-03-10 09:52:53 705202

Nem adhatja ki.

A gyepi és az önkormányzat teljesen törvényesen jártak el. Ezt KELLETT tenniük.
Maximum ha a gyepin az illetékesre sikerül hatni azt lehet elérni, hogy 14 nap után ne adják ki másnak. Esetleg ha a helyi állatvédő szervezetnek jó a kapcsolata a gyepivel, ebben segíthetnek.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!