|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2015-03-10 11:27:59
|
705204
|
Lehet hogy a gazdinak is kapóra jönne. Ebben van valami. Így esetleg kihozná a kutyát aztán átadná az új gazdának. Nem kéne kibekkelnie csórinak a 14 napot. Bár ha bemegy az oltási könyvvel és lemond róla akkor se kell asszem. Viszont sok gyepin elég keményen kasszíroznak. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2015-03-10 11:20:12
|
705203
|
Sejtettem, hogy közvetlenül az önkormányzt sem adhatja ki, ezért gondoltam a közvetítésre. Ha a gazdi nem akarja a kutyát, tudjon róla, hogy van befogadó gazdi és akkor talán ő is segítene. |
|
Előzmény:
 |
Nyafkamacska
2015-03-10 09:52:53
|
705202
|
Nem adhatja ki.
A gyepi és az önkormányzat teljesen törvényesen jártak el. Ezt KELLETT tenniük. Maximum ha a gyepin az illetékesre sikerül hatni azt lehet elérni, hogy 14 nap után ne adják ki másnak. Esetleg ha a helyi állatvédő szervezetnek jó a kapcsolata a gyepivel, ebben segíthetnek.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|