|
|
|
|
 |
iiko46
2015-03-10 11:20:12
|
705203
|
Sejtettem, hogy közvetlenül az önkormányzt sem adhatja ki, ezért gondoltam a közvetítésre. Ha a gazdi nem akarja a kutyát, tudjon róla, hogy van befogadó gazdi és akkor talán ő is segítene. |
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2015-03-10 09:52:53
|
705202
|
Nem adhatja ki.
A gyepi és az önkormányzat teljesen törvényesen jártak el. Ezt KELLETT tenniük. Maximum ha a gyepin az illetékesre sikerül hatni azt lehet elérni, hogy 14 nap után ne adják ki másnak. Esetleg ha a helyi állatvédő szervezetnek jó a kapcsolata a gyepivel, ebben segíthetnek.
|
|
Előzmény:
 |
iiko46
2015-03-10 06:05:27
|
705201
|
Esetleg az önkormányzattól nem lehetne megtudni a gazdi elérhetőségét, vagy a közvetítésükkel fölvenni vele a kapcsolatot? A gyepi biztosan nem adhatja ki a gazdi adatait, de ha az onkormányzat tudta, hogy hová kell a levelet küldenie, talán közvetíthetne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|