Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2015-03-10 09:52:48 16335

Köszönöm!

Előzmény:
nikolausz Creative Commons License 2015-03-10 08:46:59 16334

100mm-es minolta makrot gyakran hasznaltam portrezasra (aps-c vazon)

Szerintem nagyon jo. Ha a borhibak zavarnak, akkor enyhen tul kell exponalni a kepet (de lehet szoftveresen is eletleniteni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!