Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kenya15 Creative Commons License 2015-03-09 10:13:41 16333

100-150mm környékén már megfelelő távolságból szerintem jól beválik majd

Előzmény:
kaposznyak Creative Commons License 2015-03-09 10:07:10 16332

Köszi!

 

50/1.8-at használok, csak az sokszor rövidnek bizonyul. Meg hát erős túlzás részemről a "portré fotózás", a gyerekekről akarok elkapni egy-két jó pillanatot, anélkül, hogy az arcukba másznék.

 

Bár most beszerzek egy Tamron 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD-t, azzal próbálkozok, hátha jó lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!