Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2015-03-09 09:52:38 16330

Nekem csak olcsóbb makró szettem volt, de nem jött be. A Raynox dcr250 csak jobb lehet. Használtan 15-17.000 Ft.

Előzmény:
tobc Creative Commons License 2015-03-09 06:52:34 16329

Sziasztok!

Egy kis segítségre, jobban mondva tapasztalat megosztásra lenne szükségem. Makró fotózáshoz szeretnék vásárolni előtétlencsét, melyhez a segítségeteket kérném. Nem vagyok profi, inkább egy lelkes amatőr, így ekképpen is szeretném fejleszteni.  Két lehetőséget látok most (tudom  van több is), de dönteni nem tudok.

1, Polaroid makró szett 1x, 2x, 4x, és 10x lencsével

2, Raynox  dcr250

Persze van árkülönbség a két termék között, főleg arányaiban nem kevés, de inkább a minőség (különbség) érdekelne, ha van.  Tudnám mire költeni a különbözetet, de az ár- érték  viszonylata jobban érdekel

Köszönöm szépen az esetleges válaszokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!