Keresés

Részletes keresés

Zacccné Creative Commons License 2015-03-08 20:53:48 705198

Hát igen, kertes házas környék, nagy esély van kóbor, kirakott állatokra :(

A hozzászólás:
szévike Creative Commons License 2015-03-08 20:32:55 705196

Úristen! Mind a hatan? Még emlékszem, amikor Lucy megérkezett hozzátok. Azóta szépen felfejlődtetek.

Gyere nyugodtan a másik topikba, ott is ilyen "őrültek" vannak jobbára.

Előzmény:
Zacccné Creative Commons License 2015-03-08 20:09:49 705194

Sziasztok!

 

Szia Szévike és mindenki!

 

Szorítsatok nagyon, hogy minden simán menjen és holnap már gazdinál legyen a kutyus! Most csak annyit súgok, hogy eddig jól alakulnak a dolgok.

 

Nagyon fura lenne más topiknak tagja lenni. Nem írtam soha sehova, csak ide, mármint ez volt az egyetlen hely, amit néztem, amikor Lucy hozzánk került. Kellett segítség és ezt találtam és nem is néztem más fórumot.

De majd benézek oda is. Köszönöm az invitálást.

 

Én is nagyon szeretem, amikor mind a hatan bent vannak és mind minket néznek, hogy jön-e már a kaja :-) Mindenki leül a helyére és várnak és figyelnek. Aztán mennek pihenni, szintén a saját helyükre :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!