|
|
|
|
 |
Zacccné
2015-03-08 20:51:08
|
705197
|
Új. Egy barátunk megláta őt pénteken és felkeltette az érdeklődését. Amúgy is szerettek volna kutyát, hát most itt a lehetőség.
Kiderítem, tudnak-e már valami közelebbit róla, pl. chip-es-e, egészséges-e, egyáltalán látta-e már orvos. Kisgyerekek vannak a családban, így fontos, hogy jól kijöjjön velük is.
Remélem, nem gondolják meg magukat.
|
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2015-03-08 20:27:49
|
705195
|
Szorítok!
A régi gazdi lesz, vagy új? |
|
Előzmény:
 |
Zacccné
2015-03-08 20:09:49
|
705194
|
Sziasztok!
Szia Szévike és mindenki!
Szorítsatok nagyon, hogy minden simán menjen és holnap már gazdinál legyen a kutyus! Most csak annyit súgok, hogy eddig jól alakulnak a dolgok.
Nagyon fura lenne más topiknak tagja lenni. Nem írtam soha sehova, csak ide, mármint ez volt az egyetlen hely, amit néztem, amikor Lucy hozzánk került. Kellett segítség és ezt találtam és nem is néztem más fórumot.
De majd benézek oda is. Köszönöm az invitálást.
Én is nagyon szeretem, amikor mind a hatan bent vannak és mind minket néznek, hogy jön-e már a kaja :-) Mindenki leül a helyére és várnak és figyelnek. Aztán mennek pihenni, szintén a saját helyükre :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|