Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2015-03-08 20:32:55 705196

Úristen! Mind a hatan? Még emlékszem, amikor Lucy megérkezett hozzátok. Azóta szépen felfejlődtetek.

Gyere nyugodtan a másik topikba, ott is ilyen "őrültek" vannak jobbára.

CBNora Creative Commons License 2015-03-08 20:27:49 705195

Szorítok!

A régi gazdi lesz, vagy új?

A hozzászólás:
Zacccné Creative Commons License 2015-03-08 20:09:49 705194

Sziasztok!

 

Szia Szévike és mindenki!

 

Szorítsatok nagyon, hogy minden simán menjen és holnap már gazdinál legyen a kutyus! Most csak annyit súgok, hogy eddig jól alakulnak a dolgok.

 

Nagyon fura lenne más topiknak tagja lenni. Nem írtam soha sehova, csak ide, mármint ez volt az egyetlen hely, amit néztem, amikor Lucy hozzánk került. Kellett segítség és ezt találtam és nem is néztem más fórumot.

De majd benézek oda is. Köszönöm az invitálást.

 

Én is nagyon szeretem, amikor mind a hatan bent vannak és mind minket néznek, hogy jön-e már a kaja :-) Mindenki leül a helyére és várnak és figyelnek. Aztán mennek pihenni, szintén a saját helyükre :)

 

Előzmény:
szévike Creative Commons License 2015-03-04 22:01:08 705191

Úgy tünik, ez a topik is olyan mint az a ház az utcátokban. Elhagyták.

De szerintem, gyere át a másik topikba /Matskák2/, ott még van élet és ugyanolyan "őrültek" járnak arra is mint mi.

 

A kutyusról csak remélni tudom, ha jönnek az állatvédők, találnak benne chipet, s esetleg kiderül, hogy elveszett és keresik. Persze ennél valószinűbb, hogy megszabadultak tőle.

 

Én mindig figyelem, jár-e erre valaki, de hát ma már "trendibb" a Fbon nyomulni.

Kár.

 

Mi megvagyunk, jól vagyunk. Piciló, Zsazsika és Töpsi lassan kiesznek a vagyonomból. De boldog vagyok velük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!