Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
V431167 Creative Commons License 2015-03-07 15:44:16 319

Szia zolddiszno1, megvannak még a lámpák? Érdekelnének. Köszi a választ előre is.

Előzmény:
Zolddiszno1 Creative Commons License 2015-02-08 22:53:44 316

Eladó 2db Multiblitz DigiX folyamatos fényű halogénlámpa állvánnyal.

 

250W-os izzókkal szerelték gyárilag, de túl sok volt a fény ezért most 150W-os Osram izzók vannak bennük.

 

Ár: 40000Ft (két lámpa, 150W-os izzók, két állvány)

 

Tel: +3670 371 049négy

 

    

 

    

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!