Keresés

Részletes keresés

Robert Borsos Creative Commons License 2015-03-06 09:15:11 139

Sziasztok! 

Eladásra szánom fél éves akváriumom.A méretei 150h*50sz*60m=450liter.Hozzá készült masszív bútorlap állvánnyal, üvegtetővel,bútor tetővel,világítással,Külső Atman CF1200-es szűrővel,eheim 100 levegőztetővel,automata Jbl fűtővel .Benne 3-6mm bányakavics,10 kg vasfa, nagyméretű hajóroncs, 2 anyatő fodros vízikalász,bújkálók.

Kiegészítők :eheim aquaball belsőszűrő,iszapszívó,némi dekor, leszívó cső,vödrök..

Lakói:

2 Panaque nigrolineatus kb.10 cm

2 Pleco 20 és 30 cm

1 Bronz Pleco kb 25 cm

2 Fátyolos gibbi 20 cm

2 Tányér lazac (ivnak már ) 10 cm

3 Botia machrachanta 2-2-6 cm

1 Kajmán hal 20 cm

1 Kalabári angolna 30 cm

1 Barred sorubim kb.22 cm

1 Bohóc késhal 12 cm

1 Pangasius 20 cm

Egészséges, összeszokott csapat (senki nem bánt senkit)

 

A halakat akár külön-külön is eladók,persze legjobb lenne egyben...

Az ár mindenre alkuképes!

Érdeklődj telefonon a 20/4200223 -es számon.

Köszönettel 

 

Róbert

A hozzászólás:
Robert Borsos Creative Commons License 2015-03-06 09:13:17 138

Sziasztok! 

Eladásra szánom fél éves akváriumom.A méretei 150h*50sz*60m=450liter.Hozzá készült masszív bútorlap állvánnyal, üvegtetővel,bútor tetővel,világítással,Külső Atman CF1200-es szűrővel,eheim 100 levegőztetővel,automata Jbl fűtővel .Benne 3-6mm bányakavics,10 kg vasfa, nagyméretű hajóroncs, 2 anyatő fodros vízikalász,bújkálók.

Kiegészítők :eheim aquaball belsőszűrő,iszapszívó,némi dekor, leszívó cső,vödrök..

Lakói:

2 Panaque nigrolineatus kb.10 cm

2 Pleco 20 és 30 cm

1 Bronz Pleco kb 25 cm

2 Fátyolos gibbi 20 cm

2 Tányér lazac (ivnak már ) 10 cm

3 Botia machrachanta 2-2-6 cm

1 Kajmán hal 20 cm

1 Kalabári angolna 30 cm

1 Barred sorubim kb.22 cm

1 Bohóc késhal 12 cm

1 Pangasius 20 cm

Egészséges, összeszokott csapat (senki nem bánt senkit)

 

A halakat akár külön-külön is eladók,persze legjobb lenne egyben...

Az ár mindenre alkuképes!

Érdeklődj telefonon a 20/44200223 -es számon.

Köszönettel 

 

Róbert

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!