|
|
|
|
 |
Gerrii
2015-02-27 20:28:58
|
5784
|
Ha úgy sikerül hozni a galambokat, hogy nincsenek még párban, akkor célszerű ideglenesen elválasztani, pl dróthálóval, amin keresztül látják egymást, ehhez kb. elég 2 nap, utána párba is állnak, akkor már nincs szükség a választóra. |
|
A hozzászólás:
 |
kovacs808
2015-02-27 19:43:33
|
5783
|
Köszönöm.Még annyi lenne a kérdésem,hogy amit képet felraktam azt a galamb ducot ketté kell választani és amikor kirepülnek össze ismerkednek vagy csak simán egy egyrészesbe kell rakni és akkor már ott összeszoknak ? Előre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|