Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2015-02-26 20:22:31 16316

Színek jók, háttér jó. Szerintem egyszerűen kicsit elcsúszott a fókusz.

Előzmény:
TarrG Creative Commons License 2015-02-26 19:03:14 16315

Talán a túl nagy iso és a kis fény miatt lett homályos? No meg hogy nem használtam azoknál távkioldót. 

Csináltam egy másikat hosszabb záridővel, de kis iso-val. Ez milyen szerintetek?

 

https://www.dropbox.com/s/yjdlbhz52br01ux/virag.jpg?dl=0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!