|
|
|
|
 |
P*istD
2015-02-26 14:27:31
|
16303
|
Nem olvastad el rendesen amit írtam, pedig még zárójelben külön beírtam, hogy a feltöltött kép linkét másold :-) nem a beillesztettét. |
|
 |
kaposznyak
2015-02-26 14:22:40
|
16301
|
Pontosabban béna vagyok: ha rákattintok a képre, ez a szöveg olvasható
Útvonal: p » img.tn_img tn_img12782059 tn_img_10
Ha ráállok az egérrel, kiír egy src-vel kezdődő linket (amiben van Thm), de bárhogy kattintok, nem tudom másolni.
Hol hibázok?
|
|
A hozzászólás:
 |
kaposznyak
2015-02-26 14:11:47
|
16300
|
Nekem a beillesztett képnek ez a linkje: img.tn_img tn_img12782042 tn_img_10
Nem látok benne THM-et, amit átírhatnék. |
|
Előzmény:
 |
P*istD
2015-02-26 14:08:03
|
16297
|
Feltöltöd a képedet mint eddig és beilleszted mint eddig csináltad.
Ez után másolod a feltöltött képed kép címét ( lent a kicsi képét amit feltöltöttél) , majd a beillesztett képedre kattintasz.
Ekkor aktív lesz a fenti láncszem, ezt megnyomod, ott a fenti részbe beilleszted a kimásolt linket és a benne levő THM -et átírod IMG-re. Alatta még választható, hogy nyissa meg új ablakba, érdemes választani majd okézod és elküldöd a bejegyzésed mint eddig. A feltöltött képed mindegy hány pixel széles, viszont 512Kb-nál ne legyen nagyobb. Ez a Kb érték már változott, 1 megabájt körülire.... (ezt nem tom pontosan)
Ezt az általam mutatott megjelenítésre írtam... Az újhoz nem tudom a gyógyírt... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|