|
|
|
|
 |
P*istD
2015-02-26 13:30:14
|
16293
|
Van egy legyem de azt most nem találom, így most egy pókfejen mutatnám, hogy minimum ennyi élesség nem árt ha már makró és a részletekre vagyunk kíváncsiak, nem pedig a plasztikusságot akarjuk bemutatni KATT |
|
A hozzászólás:
 |
P*istD
2015-02-26 13:22:28
|
16292
|
Az indexnek van egy lap mérete ahogy látom, ha kisebb képet teszel fel akkor kinagyítja, így elvesznek a részletek.
Ez az eredeti feltöltött képed mérete: KATT Itt is életlen |
|
Előzmény:
 |
EME
2015-02-26 13:20:03
|
16290
|
Érdekes dolog ez.
Az a kép, amit a pendrive-omról nézek, az sokkal élesebb, mint amit az indexen látok....
Ritkán teszek képet a fórumra, úgyhogy nem tudtam, hogy ennyire elrontja a képet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|