Keresés

Részletes keresés

EME Creative Commons License 2015-02-26 13:20:03 16290

Érdekes dolog ez.

Az a kép, amit a pendrive-omról nézek, az sokkal élesebb, mint amit az indexen látok....

Ritkán teszek képet a fórumra, úgyhogy nem tudtam, hogy ennyire elrontja a képet.

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2015-02-26 11:30:43 16288

Kicsit életlen, egyébként jó.

Előzmény:
EME Creative Commons License 2015-02-26 10:58:55 16287

Sziasztok!

Látom, hogy előkerült az előtét lencsék témája, ehhez szeretnék hozzászólni.

Ez a kép Polaroid +4 dioptriás előtétlencsével készült.

Itt lejjebb azt olvastam, hogy:

" Kimondott minoseg nem varhato az ilyen egyszeru lencsektol meg ha aszferikui is a feluletuk."


Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezzel a képpel minőségileg van valami probléma?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!