|
|
|
|
 |
P*istD
2015-02-26 13:20:07
|
16291
|
lágy mint a bocisajt, egyébként nem rossz :-) |
|
 |
moTmeN
2015-02-26 12:21:17
|
16289
|
ekkora nagyitason egy eles kepen meg lehet szamolni az osszetett szem lencseit |
|
 |
kaposznyak
2015-02-26 11:30:43
|
16288
|
Kicsit életlen, egyébként jó. |
|
A hozzászólás:
 |
EME
2015-02-26 10:58:55
|
16287
|
Sziasztok!
Látom, hogy előkerült az előtét lencsék témája, ehhez szeretnék hozzászólni.
Ez a kép Polaroid +4 dioptriás előtétlencsével készült.
Itt lejjebb azt olvastam, hogy:
" Kimondott minoseg nem varhato az ilyen egyszeru lencsektol meg ha aszferikui is a feluletuk."
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezzel a képpel minőségileg van valami probléma?

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|