|
|
|
|
 |
Jaffa5
2015-02-27 07:37:07
|
24138
|
Nekem 7 hónaposan kezdtek. Nem tudom honnan lehet tudni. Nalam az késő kandur cica is, meg a második is, bejött a lakásba a kertbol, es a nappali közepére pisilt egy hatalma tócsát. Nem jelölhetett egyik sem. Csak álltam es néztem értetlenül mi ez??? Pont 7 honapos volt mind a kettő, másnap mentünk ivartalanitasra. Se előtte, se utána soha ilyet nem csináltak. |
|
 |
bbuffy
2015-02-25 11:48:11
|
24137
|
A nyolc hónap már jó. |
|
A hozzászólás:
 |
bblasi
2015-02-25 09:29:28
|
24136
|
Üdv
Mikor voltam állatorvosnál megemlítettem a majdani ivartalanítást . Mondtam neki ,hogy fél éves kora körül terveztem ,de szerinte korai lenne. 7-8 hónapos kora környékéig érdemes lenne várni ennél a fajtánál . Mik a tapasztalatok ? Mikor ivartalanítsak ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|