|
|
|
|
 |
edgar18
2015-02-25 11:40:51
|
16284
|
Egy par jolsikerult felvetelt azert beszurhatnal. |
|
A hozzászólás:
 |
TarrG
2015-02-24 18:12:14
|
16283
|
Szia!
Köszi a választ! Egyelőre nekem megfelel a minősége. Majd idővel kiderül, hogy hol kötök ki. Kezdetnek elég lesz. :) |
|
Előzmény:
 |
edgar18
2015-02-24 14:03:19
|
16281
|
Tok mindegy, higy melyik lencse van elol.
Kiveve a 10 D a gorbulete miatt.
Kimondott minoseg nem varhato az ilyen egyszeru lencsektol meg ha aszferikui is a feluletuk.
Amikor jarkalsz az ocskapiacon es latsz egy 40-50 mm-es atmeroju akromatikus objektivet erdemes megvenni mert szazszor jobb kepe van mind az altalad vasarolt lencseknek.
Vadaszni a tavcsovekbol kibanyaszott objektiveket amelyek gyujtotavolsaga 125 mm (8 D) korul szokott lenni, es mindig a laposabb oldalaval forduljon a targy fele amikor makrozol.
A masik megoldas amikor egy kesz valamilyen objetivet teszel a mar meglevo objektived ele.
Szamtalan megodas van, amennyiben korbenezel a makro vilagban sok otletet talalsz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|