Keresés

Részletes keresés

jogértelmező Creative Commons License 2015-02-24 22:32:27 585

"kevés, tanulás is kellene."

 

Ez nem gond. Életbevágó ismeretek átadásakor időnként érdemes hangoztatni/éreztetni hogy aki nem jegyzi meg/fel, az sokat kockáztat.

Ennél jobb módszer ezzel indítani: - Aki nem tartja folyton észben amiről itt szó lesz, az aligha válik jó vezetővé.  

A hozzászólás:
allaid Creative Commons License 2015-02-24 08:25:33 582

kevés, tanulás is kellene.

Előzmény:
jogértelmező Creative Commons License 2015-02-24 00:20:13 581

Tanítással.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!