|
|
|
|
 |
Gerrii
2015-02-26 19:30:31
|
5781
|
Érdemes lenne akkor megfigyelni őket, amikor össze lesznek zárva, ha nem verik a galambokat, akkor okés. |
|
A hozzászólás:
 |
vinbala03
2015-02-24 07:16:06
|
5780
|
A hollandok súlya kisebb mint a galamboké. (A gyűrűméret is azonos.) és csak 1 kakast 2 tyúkot rakok a galambokhoz. Lehet levágom a tyúkok szárnyát hogy ne tudjanak a galamb után repülni (bár elég szelídek). Köszönöm a segítséget! |
|
Előzmény:
 |
Gerrii
2015-02-23 19:25:24
|
5778
|
Az egészségvédelemre akkor jobban oda kell majd figyelni. Illetve fenn áll annak a veszélye, hogy a tyúkok "neki mennek, támadni" fogják a galambokat. Nekem volt már, hogy berepült az egyik galambom a tyúkok közé, és mind neki esett, szerencse, hogy otthon voltam pont.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|