|
|
|
|
 |
kovacs808
2015-02-23 21:51:33
|
5779
|
Valami olyanra gondoltam ami nem olyan kényes,de azért megtanulom az alapvető dolgokat,esetleg tudna ajánlani valami ilyen fajtát?Az egyik ismerősöm tanyáján vannak galambok teljesen szabadon engedve és rengeteg ,nem tudom milyen fajták mert azt mondta hogy amikor a már neki az nagyszülei éltek akkor is ott voltak,és onnan gondoltam hogy hozok tőle csak nem tudja hogy melyik a tojó meg a hím, nem is foglalkozik de,ha van valakinek eladó akkor az is érdekelne,Baja mellet lakom ,de kb. havonta járunk Pestre és lehet esetleg útba esne,köszönöm a segítséget ,további segítséget is megköszönöm
Bálint. |
|
A hozzászólás:
 |
Gerrii
2015-02-23 19:22:04
|
5777
|
üdv!
Milyen fajtát szeretne tartani? Kisebb testű, jó szálló galamboknak megfelelő lehet, viszont nagytestű galamboknak nem, nehezen vagy egyáltalán nem tudnának felrepülni.
Illetve a takarítás miatt érdemes lenne ha az egyik fele nyitható lenne. Szaporodni szaporodnának benne. |
|
Előzmény:
 |
kovacs808
2015-02-22 22:18:53
|
5775
|
Sziasztok.Szeretnék galambokat tartani.Még sohasem volt,ezért semmit nem tudok, mit hogy kell. Először 1 párra gondoltam hogy megtanuljam mit hogy kell .És esetleg arra gondoltam hogy ha csinálok a fa alá egy ilyen kis galambducot ami a képen van akkor elesznek?Persze úgy hogy csak estére lennének becsukva.És ebbe is szaporodnának?Előre is köszi

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|