|
|
|
|
 |
Gerrii
2015-02-23 19:25:24
|
5778
|
Az egészségvédelemre akkor jobban oda kell majd figyelni. Illetve fenn áll annak a veszélye, hogy a tyúkok "neki mennek, támadni" fogják a galambokat. Nekem volt már, hogy berepült az egyik galambom a tyúkok közé, és mind neki esett, szerencse, hogy otthon voltam pont.
|
|
A hozzászólás:
 |
vinbala03
2015-02-23 18:40:19
|
5776
|
Sziasztok vannak holland törpetyúkjaim és össze kéne eresztenem a kingekkel. Lehet baja a galambjaimnak? 100% egészséges madarak! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|