|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2015-02-23 19:11:38
|
570
|
Biztos?
Nem ismerek mindenben biztos embereket. Megmondóembereket sem ismerek.
Egyetértek. Kevés a gondolkodó ember.
Milyen az emberi természet?
Legyen ingyen ital, étel, szállás, fűtés, szex, utazás, tökéletes egészség, ne kelljen dolgozni, "kaparja ki a gesztenyét" más, aztán dobja be a közösbe a felfedezéseket/tudást, a kutatásai eredményét. Emellett el kell dorbézolni a bolygó tartalékait, és minél erősebben teleszemetelni, mert "az a menő", és a fizetéseket bóvli szarokra költeni.
Az emberi tökéletlenséget lehet elemezni, de személyes javulni akarás nélkül nem lesz belőle tökéletesebb emberi élet. |
|
A hozzászólás:
 |
Mungo
2015-02-23 13:45:57
|
569
|
A tudatlanul élő és tanulni/tudni nem akaró, környezetét romboló, szennyező emberből van túl sok...
Továbbá a félművelt, mindenben biztos megmondó emberekből is.
A gondolkodó, az emberi természetet ismerő és elemző típusból viszont elkeserítően kevés... |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-02-23 11:33:24
|
568
|
A tudatlanul élő és tanulni/tudni nem akaró, környezetét romboló, szennyező emberből van túl sok... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|