|
|
|
|
 |
Mungo
2015-02-23 13:45:57
|
569
|
A tudatlanul élő és tanulni/tudni nem akaró, környezetét romboló, szennyező emberből van túl sok...
Továbbá a félművelt, mindenben biztos megmondó emberekből is.
A gondolkodó, az emberi természetet ismerő és elemző típusból viszont elkeserítően kevés... |
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-02-23 11:33:24
|
568
|
A tudatlanul élő és tanulni/tudni nem akaró, környezetét romboló, szennyező emberből van túl sok... |
|
Előzmény:
 |
NevemTeve
2015-02-21 17:44:16
|
564
|
> az Univerzum és a természet adta szabad energiák hasznosítása
Vannak ilyenek?
> az űrhajóépítés
Nem vezet sehová, egy átlagember kb. 1000 év alatt keres annyit, amennyi elég lenne ahhoz, hogy űrhajón a Holdra jusson... (ahol persze nem marad életben)
> az ember nehéz körülmények közt is életben maradásának biztosítása
Az nem volna rossz... itt van rögtön a sok járvány, az ivóvíz hiánya, meg a sok más
> az ember szaporodási képességének megőrzése
Ennek most az ellenkezője kellene, túl sok van belőlünk... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|