Keresés

Részletes keresés

Gerrii Creative Commons License 2015-02-23 19:22:04 5777

üdv!

 

Milyen fajtát szeretne tartani? Kisebb testű, jó szálló galamboknak megfelelő lehet, viszont nagytestű galamboknak nem, nehezen vagy egyáltalán nem tudnának felrepülni.

Illetve a takarítás miatt érdemes lenne ha az egyik fele nyitható lenne. Szaporodni szaporodnának benne.

A hozzászólás:
kovacs808 Creative Commons License 2015-02-22 22:18:53 5775

Sziasztok.Szeretnék galambokat tartani.Még sohasem volt,ezért semmit nem tudok, mit hogy kell. Először 1 párra gondoltam hogy megtanuljam mit hogy kell .És esetleg arra gondoltam hogy ha csinálok a fa alá egy ilyen kis galambducot ami a képen van akkor elesznek?Persze úgy hogy csak estére lennének becsukva.És ebbe is szaporodnának?Előre is köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!