|
|
|
|
 |
Gerrii
2015-02-23 19:22:04
|
5777
|
üdv!
Milyen fajtát szeretne tartani? Kisebb testű, jó szálló galamboknak megfelelő lehet, viszont nagytestű galamboknak nem, nehezen vagy egyáltalán nem tudnának felrepülni.
Illetve a takarítás miatt érdemes lenne ha az egyik fele nyitható lenne. Szaporodni szaporodnának benne. |
|
A hozzászólás:
 |
kovacs808
2015-02-22 22:18:53
|
5775
|
Sziasztok.Szeretnék galambokat tartani.Még sohasem volt,ezért semmit nem tudok, mit hogy kell. Először 1 párra gondoltam hogy megtanuljam mit hogy kell .És esetleg arra gondoltam hogy ha csinálok a fa alá egy ilyen kis galambducot ami a képen van akkor elesznek?Persze úgy hogy csak estére lennének becsukva.És ebbe is szaporodnának?Előre is köszi

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|