Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2015-02-22 20:05:47 39494

Bocsánat, nem olvastam el figyelmesen.

Nincs ötletem, sajnos!

A hozzászólás:
almohada10 Creative Commons License 2015-02-22 19:52:52 39493

Az odáig rendben van, de el sem jutok odáig, hogy elkapjam a grabancát, mert közel sem jön hozzám...Ha leteszem a kajás edényét, akkor megy oda enni, mikor én már olyan távolságban vagyok, hogy ne tudjam elkapni. Itt a probléma (vagy ezt csak én gondolom problémának?) :) 

Előzmény:
MortalWombat Creative Commons License 2015-02-22 18:39:15 39492

Hátul, a nyak alatt kell megfogni a grabancát, vagy a vállát.

Mint ahogy az anyja tette kiskorában.

Az ő szájában sem kapálózott, 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!