|
|
|
|
 |
MortalWombat
2015-02-22 20:05:47
|
39494
|
Bocsánat, nem olvastam el figyelmesen.
Nincs ötletem, sajnos! |
|
A hozzászólás:
 |
almohada10
2015-02-22 19:52:52
|
39493
|
Az odáig rendben van, de el sem jutok odáig, hogy elkapjam a grabancát, mert közel sem jön hozzám...Ha leteszem a kajás edényét, akkor megy oda enni, mikor én már olyan távolságban vagyok, hogy ne tudjam elkapni. Itt a probléma (vagy ezt csak én gondolom problémának?) :) |
|
Előzmény:
 |
MortalWombat
2015-02-22 18:39:15
|
39492
|
Hátul, a nyak alatt kell megfogni a grabancát, vagy a vállát.
Mint ahogy az anyja tette kiskorában.
Az ő szájában sem kapálózott, |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|