Keresés

Részletes keresés

almohada10 Creative Commons License 2015-02-22 19:52:52 39493

Az odáig rendben van, de el sem jutok odáig, hogy elkapjam a grabancát, mert közel sem jön hozzám...Ha leteszem a kajás edényét, akkor megy oda enni, mikor én már olyan távolságban vagyok, hogy ne tudjam elkapni. Itt a probléma (vagy ezt csak én gondolom problémának?) :) 

A hozzászólás:
MortalWombat Creative Commons License 2015-02-22 18:39:15 39492

Hátul, a nyak alatt kell megfogni a grabancát, vagy a vállát.

Mint ahogy az anyja tette kiskorában.

Az ő szájában sem kapálózott, 

Előzmény:
almohada10 Creative Commons License 2015-02-22 13:37:16 39491

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: van 2 cicám és vinném őket orvoshoz ivartalanítani, de sajnos nem szelídek, nem kezes egyik sem. Fogalmam sincs, hogyan fogjam meg őket, hogy bele tudjam rakni a szállítóba. Vidéki cicák, kint élnek, csavarognak, jönnek-mennek. Még akkor is nehezen tudom megsimogatni őket, amikor épp esznek, de ugye a műtét előtt koplaltatni kell őket, így az etetés közbeni megfogás sem jöhet szóba.  

Tudtok segíteni, van tippetek?

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!