|
|
|
|
 |
Törölt nick
2015-02-22 08:10:23
|
10461
|
Persze rögtön összemértem denzitométerét az enyémmel, az általam használt értékeken ugyan azt mutatták, eltérés csak nagyon magas értéken volt. Volt a srác denzitométeréhez egy kalibráló fólia, ha jól emlékszem 4,2D ott az én műszerem 0,02D „arrébb mért” de ez szerintem olyan jelentéktelen különbség, hogy ezzel nem érdemes foglalkozni.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-02-22 07:57:47
|
10460
|

Az elöbb lemaradt |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2015-02-22 07:55:29
|
10459
|
„nálam már jelent meg a laborban, fiatal srác denzitométerrel és szenzitométerrel a hóna alatt”
;-)))))
A 2. és a 3. tárgy volt az övé, a többi az enyém ;-)))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|