|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2015-02-23 10:56:22
|
565
|
Akkor csak legyen nekem/nekünk.
Lesz mit enni. Fontos, hog az űrben/más bolygón is legyen mit, legyen elég levegő, egészséges víz. |
|
A hozzászólás:
 |
allaid
2015-02-21 13:51:03
|
562
|
Igen, időt takarít meg, de semmit nem értél el vele mert másnak is van és másnak is időt takarít meg....és ennek a versenynek az a vége, hogy még kevesebb szabadidőtök lett. ...közben meg jönnek az események....nem lesz mit enni )-: ...mert mióta az informatika ilyen viharosan fejlődik szinte megállt minden egyéb, ez elvon minden erőforrást. |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-02-21 09:47:25
|
560
|
Saját példám: "okostelefonnal" olyan esetekben is tudok műveleteket végrehajtani, amikben előtte nem. Kommunikáció, kép-és információküldés, üzleti ügyek intézése, alacsonyabb energiafelhasználás. Találkozás a megfelelő időpontban a megfelelő emberekkel. Időt takarít meg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|