Keresés

Részletes keresés

qajakos Creative Commons License 2015-02-21 23:42:02 3421

Szánalmas ez a görcsös erőlködés! Itt a fórumon próbál palira venni ügyfeleket, de senki nem dől már be. 

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2015-02-21 07:17:13 3420

Majd ha egyszer

 

tényleg semmi más dolgom nem lesz, leírom, miért kap komolytalan ajánlatot egy álnéven író, nem létező telefonszámot megadó, modortalan, köszönni nem tudó, komolytalan ajánlatkérő.

 

( Tudja Tóti Úr, aki nem ödaböffent - ezek szerint 11 cégnek - annyit, hogy " ez + ez", hanem úgy kezdi a mondandóját, hogy " Tisztelt Cég !", vagy " Jó napot kívánok,  ez és ez vagyok, erre és erre szeretnék ajánlatot kérni", annak ez a konfig. 71.150,- FT-ba kerül, ÁFA-val együtt, komolytalanoknak meg kicsit többe. Még mielőtt vitatkozni kezdene: egyedül én, és csakis én döntöm el a saját cégemben, hogy kinek, milyen ajánlatot adok. )

 

Áldom a Jóistent, hogy nem a normális árat írtam, mert így hamar vége szakadhatott a meg sem kezdődött liezonunknak.

:-)))

 

Mivel energiáimat igyexem a normális Ügyfelekre fordítani, így ÖN most kap egy "X"-et, sok sikert az ablakcseréhez, nem irigylem sem Önt, sem a "szerencsés" vállalkozóját.

:-))))

Előzmény:
qajakos Creative Commons License 2015-02-20 18:38:09 3418

Hogy mindenki előtt világos legyen . A 3409 hozzászólásomban bemásoltam és összehasonlítottam két árajánlatot. Az egyik Kiss Attiláé tegeződő, modortalan hangvételben, míg a másik egy korrekt udvarias hangvételű ajánlat volt. Arról már nem is beszélve, hogy az egyik ajánlat  pont a kétszerese volt a másiknak. Ki lehet találni, hogy melyik. Ezért írtam, vigyázni kell ezzel a fórumtársunkkal ! Ezek után  érthető, hogy miért moderáltatta ki a bejegyzést arra hivatkozva, hogy ez magánlevelezés volt. 

Az ajánlatok tárgya Körmerling md88+  profilból egy 150x150cm -es középen nyíló ablak volt. Mindenkinek ajánlom, kiváló ár/érték viszonya miatt. Becsületes ára 70280Ft 3 réteg üveggel, és ebben a beszerelés is benne van! 11 helyről kértem ajánlatot, ez volt a legkedvezőbb. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!