Ajánljatok "egy ismert, magyar gyártót, aki több éve a piacon van."
---
Hazudsz,
látszik abból a mondatból, amit a Te, itteni első postodból másoltam.
Ismeretlenül idejőve, az első postodban letegeztél tök ismeretlen embereket, ahelyett, hogy - betartva az udvariasság alapvető formuláit - illendően köszöntél volna ( pl: Üdvözlöm a topic lakóit !), és azután vezetted volna elő a nyűgödet.
Miért vársz el olyan dolgot/dolgokat, amelyeket Te magad sem alkalmazol??
:-))
Ja, azért jelezni fogom a moderációnak, hogy magánlevélnek szánt, másra, mint kettőnkre tartozó adatokat is tartalmazó ajánlatomat a hozzájárulásom nélkül közkinccsé tetted.
Ők pedig majd el fogják dönteni, hogy maradhat-e, vagy sem.
( A szépen megfogalmazott, korrekt ajánlatod kétrétegű üvegezést tartalmaz, amit bűn beletenni ebbe a kategóriába)
:-))) |