Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-02-19 20:02:08 3408

Ezeket a kérdéseket

 

miért nem annak teszed fel, akitől megrendelted a nyílászárókat?

 

Mi honnan tudjuk ??

:-)))

A hozzászólás:
DCSNZS Creative Commons License 2015-02-19 17:47:37 3407

hi

megrendeltüka nyilaszarokat 2 rétegu uveggel, de most agyalok h. 3 retegu kene.

 

mennyivel drágább ez? 20%-kal ?

 

ettol nem lesz parakicsapodás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!