Keresés

Részletes keresés

allaid Creative Commons License 2015-02-18 22:32:56 559

Szerintem is túlzás, de tényleg ilyesmiről van szó.

Bekövetkezett amitől tartottunk már 40 évvel ezelőtt, de nem a robotok által hanem az ázsiai munkaerő tömegek, gyermekmunka stb.... kiábrándító.

A hozzászólás:
jogértelmező Creative Commons License 2015-02-18 21:48:06 557

Vigyázni kell az ilyen hírekkel - ld. konkurencia-harc ...

Előzmény:
allaid Creative Commons License 2015-02-18 21:37:38 556

Senkinek nem szabadna hátrányt szenvedni, egyrészt. Másrészt ezt az alakuló társadalmi krízist azért nagyobbrészt nem a gépesítés okozta hanem éppen a kétkezi munkások 100 millióinak aktiválódása.

Olvastam olyat is, hogy indiai gyárban úgy festik a kerékpár vázakat, hogy 5 percenként másik munkás veszi át a szórópisztojt mert a másik elszédül a mérgező oldószertől. ezzel a robotok nem tudnak versenyezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!