|
|
|
|
 |
jogértelmező
2015-02-18 21:48:06
|
557
|
Vigyázni kell az ilyen hírekkel - ld. konkurencia-harc ... |
|
A hozzászólás:
 |
allaid
2015-02-18 21:37:38
|
556
|
Senkinek nem szabadna hátrányt szenvedni, egyrészt. Másrészt ezt az alakuló társadalmi krízist azért nagyobbrészt nem a gépesítés okozta hanem éppen a kétkezi munkások 100 millióinak aktiválódása.
Olvastam olyat is, hogy indiai gyárban úgy festik a kerékpár vázakat, hogy 5 percenként másik munkás veszi át a szórópisztojt mert a másik elszédül a mérgező oldószertől. ezzel a robotok nem tudnak versenyezni. |
|
Előzmény:
 |
jogértelmező
2015-02-18 21:11:05
|
555
|
Igen, sajnos vannak akik a gépesítés miatt hátrányt szenvednek, ám vannak olyanok is, akiket előnyökhöz juttat - pl. a gépek használóit, karbantartóit, programozóit és továbbfejlesztőit - és persze birtoklóit - valamint a gépkezelés fortélyainak oktatóit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|