|
|
|
|
 |
kiss_atti
2015-02-18 22:22:22
|
3406
|
Merre, az ország melyik felén szeretnél beépíttetni ablakokat ?
Ha Bpest, vagy szűkebb környéke, akkor Kömmerlingben tudok segíteni.
Plusz én nem a youtube-ról nézem a német beépítést, hanem lassan két éve építek be ott ( Frankfurt, Nürnberg, most meg München) 8-15 emberrel nyílászárókat. |
|
A hozzászólás:
 |
qajakos
2015-02-18 20:56:35
|
3405
|
Ajánljatok "egy ismert, magyar gyártót, aki több éve a piacon van." Kömmerling Plus 88+ vagy Rehau Euro 86, érdekel, mindkettő 3 üvegréteggel. Beszéltem már 6 "vállalkozóval", az egyik nagyobb szélhámos mint a másik. Elkeserítő. A min. bizonylat,vagy a kötbér szóba kerül, már menekülnek is. A beépítés minőségéről nem is beszélve! Érdemes megnézni a jutubon egy német hogyan teszi ugyanezt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|