Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-02-18 22:22:22 3406

Merre, az ország melyik felén szeretnél beépíttetni ablakokat ?

Ha Bpest, vagy szűkebb környéke, akkor Kömmerlingben tudok segíteni.

Plusz én nem a youtube-ról nézem a német beépítést, hanem lassan két éve építek be ott ( Frankfurt, Nürnberg, most meg München) 8-15 emberrel nyílászárókat.

A hozzászólás:
qajakos Creative Commons License 2015-02-18 20:56:35 3405

Ajánljatok "egy ismert, magyar gyártót, aki több éve a piacon van."  Kömmerling Plus 88+ vagy Rehau Euro 86, érdekel, mindkettő 3 üvegréteggel. Beszéltem már 6 "vállalkozóval", az egyik nagyobb szélhámos mint a másik. Elkeserítő.  A min. bizonylat,vagy a kötbér szóba kerül, már menekülnek is.  A beépítés minőségéről nem is beszélve! Érdemes megnézni a jutubon egy német hogyan teszi ugyanezt! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!