Keresés

Részletes keresés

jogértelmező Creative Commons License 2015-02-18 21:11:05 555

Igen, sajnos vannak akik a gépesítés miatt hátrányt szenvednek, ám vannak olyanok is, akiket előnyökhöz juttat - pl. a gépek használóit, karbantartóit, programozóit és továbbfejlesztőit - és persze birtoklóit -  valamint a gépkezelés fortélyainak oktatóit.

A hozzászólás:
allaid Creative Commons License 2015-02-18 20:47:34 554

Igen, főleg a könyvelésben. A múltkor beszélgettem valakivel, mondja, hogy valamikor 14 könyvelője volt, most 2 ...és? ...kérdeztem vissza, hol a másik 12? ...kapják a rokkantsági nyugdíjat, vagy közmunkások?

Szóval ez így nem jó, ez így nem vezet sehová.

Előzmény:
jogértelmező Creative Commons License 2015-02-18 20:35:01 553

" ... ahogy egyre okosabbak a telefonok egyebek csak egyre nagyobb a szegénység. ..."

 

A szegénység inkább az emberi munka gépekkel történő kiváltásával függ össze.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!