|
|
|
|
 |
allaid
2015-02-18 20:47:34
|
554
|
Igen, főleg a könyvelésben. A múltkor beszélgettem valakivel, mondja, hogy valamikor 14 könyvelője volt, most 2 ...és? ...kérdeztem vissza, hol a másik 12? ...kapják a rokkantsági nyugdíjat, vagy közmunkások?
Szóval ez így nem jó, ez így nem vezet sehová. |
|
A hozzászólás:
 |
jogértelmező
2015-02-18 20:35:01
|
553
|
" ... ahogy egyre okosabbak a telefonok egyebek csak egyre nagyobb a szegénység. ..."
A szegénység inkább az emberi munka gépekkel történő kiváltásával függ össze.
|
|
Előzmény:
 |
allaid
2015-02-11 21:30:31
|
547
|
Nem tudom, szerintem nem. Ehez a mostani jóléthez semmi köze a számítógépeknek, ennek az alapjait még azokkal a nagy fekete telefonokkal rakták le amiknek kart kellett tekerni az oldalán. De nem is sok lett hozzáadva azóta se, ahogy egyre okosabbak a telefonok egyebek csak egyre nagyobb a szegénység.
Rengeteg erőforrást főleg humánt elvon és semmi haszna, maximum helyettesíti a társasjátékot, dobókockát...egyebet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|