Keresés

Részletes keresés

allaid Creative Commons License 2015-02-18 20:47:34 554

Igen, főleg a könyvelésben. A múltkor beszélgettem valakivel, mondja, hogy valamikor 14 könyvelője volt, most 2 ...és? ...kérdeztem vissza, hol a másik 12? ...kapják a rokkantsági nyugdíjat, vagy közmunkások?

Szóval ez így nem jó, ez így nem vezet sehová.

A hozzászólás:
jogértelmező Creative Commons License 2015-02-18 20:35:01 553

" ... ahogy egyre okosabbak a telefonok egyebek csak egyre nagyobb a szegénység. ..."

 

A szegénység inkább az emberi munka gépekkel történő kiváltásával függ össze.

 

Előzmény:
allaid Creative Commons License 2015-02-11 21:30:31 547

Nem tudom, szerintem nem. Ehez a mostani jóléthez semmi köze a számítógépeknek, ennek az alapjait még azokkal a nagy fekete telefonokkal rakták le amiknek kart kellett tekerni az oldalán. De nem is sok lett hozzáadva azóta se, ahogy egyre okosabbak a telefonok egyebek csak egyre nagyobb a szegénység.

Rengeteg erőforrást főleg humánt elvon és semmi haszna, maximum helyettesíti a társasjátékot, dobókockát...egyebet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!