Keresés

Részletes keresés

raczno Creative Commons License 2015-02-19 21:09:44 16280

sziasztok,

 

mindenkinek köszönöm a hozzá szólásokat, ha minden igaz, szombaton tulajdonosa leszek egy "körvakunak",

és majd kedvemre tesztelhetem

 

szép fényeket + üdv: raczno

A hozzászólás:
moTmeN Creative Commons License 2015-02-18 00:33:51 16277

100-as nem L-es obin hasznalok MR-14ex-et. 
Csak ezt a fenyt hasznalva az en izlesemnek kicsit lapos kepet eredmenyez, de tovabbi mellekfennyel (surlofeny, vagy teljesen oldalrol erkezo), fofenykent hasznalva szerintem franko dolog.

fotozz_216136.jpg egy jo pelda, mire gondolok.
fotozz_213945.jpg eseteben ha jol remlik, egy vaku villant oldalrol is, igy kisse plasztikussabb lett a kep.

 

Előzmény:
raczno Creative Commons License 2015-02-16 20:05:32 16270

100 L-re tenném...

milyenek a tapasztalatok? színhőmérséklet?

 

raczno

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!