|
|
|
|
 |
raczno
2015-02-19 21:09:44
|
16280
|
sziasztok,
mindenkinek köszönöm a hozzá szólásokat, ha minden igaz, szombaton tulajdonosa leszek egy "körvakunak",
és majd kedvemre tesztelhetem
szép fényeket + üdv: raczno |
|
A hozzászólás:
 |
moTmeN
2015-02-18 00:33:51
|
16277
|
100-as nem L-es obin hasznalok MR-14ex-et. Csak ezt a fenyt hasznalva az en izlesemnek kicsit lapos kepet eredmenyez, de tovabbi mellekfennyel (surlofeny, vagy teljesen oldalrol erkezo), fofenykent hasznalva szerintem franko dolog.
fotozz_216136.jpg egy jo pelda, mire gondolok. fotozz_213945.jpg eseteben ha jol remlik, egy vaku villant oldalrol is, igy kisse plasztikussabb lett a kep.
|
|
Előzmény:
 |
raczno
2015-02-16 20:05:32
|
16270
|
100 L-re tenném...
milyenek a tapasztalatok? színhőmérséklet?
raczno |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|