Keresés

Részletes keresés

kaposznyak Creative Commons License 2015-02-18 07:31:07 16278

Kösz a választ, én is olcsósága miatt vettem meg, egy jó makró obira még gyűjteni kell. Az biztató, hogy kézből tudtad használni.

A hozzászólás:
Blackbird 1 Creative Commons License 2015-02-17 22:24:06 16274

Én használtam Sigma 70-300mm objektívet,igaz nem Apo változatot és nem Canon-on,hanem Pentax-on.Előnye hogy olcsón hozzá lehet jutni,főleg használtan.Hátrányai:csak 1:2-es leképzést tud,és teleobjektívként eléggé lágy a képe 300mm-en,Én kb 1 évig nagyon jól elvoltam vele,de igazából,aki megteheti az inkább hagyja ki ezt a lépcsőt és vegyen használt vagy új  valódi macró obit.Amúgy én mindig szabad kézből használtam.

Előzmény:
kaposznyak Creative Commons License 2015-02-12 18:36:25 16267

Sziasztok.

 

Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO DG Macro (Canon)kapcsolatban van valakinek tapasztalata? 200 és 300mm között van rajta makró funkció.

 

Mennyire használható? Kézből esélytelen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!