|
|
|
|
 |
kaposznyak
2015-02-18 07:31:07
|
16278
|
Kösz a választ, én is olcsósága miatt vettem meg, egy jó makró obira még gyűjteni kell. Az biztató, hogy kézből tudtad használni. |
|
A hozzászólás:
 |
Blackbird 1
2015-02-17 22:24:06
|
16274
|
Én használtam Sigma 70-300mm objektívet,igaz nem Apo változatot és nem Canon-on,hanem Pentax-on.Előnye hogy olcsón hozzá lehet jutni,főleg használtan.Hátrányai:csak 1:2-es leképzést tud,és teleobjektívként eléggé lágy a képe 300mm-en,Én kb 1 évig nagyon jól elvoltam vele,de igazából,aki megteheti az inkább hagyja ki ezt a lépcsőt és vegyen használt vagy új valódi macró obit.Amúgy én mindig szabad kézből használtam. |
|
Előzmény:
 |
kaposznyak
2015-02-12 18:36:25
|
16267
|
Sziasztok.
Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO DG Macro (Canon)kapcsolatban van valakinek tapasztalata? 200 és 300mm között van rajta makró funkció.
Mennyire használható? Kézből esélytelen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|