Keresés

Részletes keresés

onlycorn Creative Commons License 2015-02-18 16:17:34 5774

Nincs mit, szívesen !

 

onlycorn Creative Commons License 2015-02-17 19:54:16 5772

Szia !

 

http://olx.hu/hirdetes/husgalamb-hubbel-fajtaju-galambok-ID37HT7.html#f8be48f927

 

A hozzászólás:
csukazs Creative Commons License 2015-02-17 09:34:39 5771

Szia!

 

Te merre felé laksz és milyen áron adod őket?

Előzmény:
onlycorn Creative Commons License 2015-02-12 03:54:38 5770

Szia !

 

Merre laksz ?  Most vannak ezüstök, sárgák,fehérek, kovácsoltak és tarkák.

Én Németországból hoztam őket két éve,húsra eddig a legjobban bevált galambok.
Nekem tetszenek is. ha többet szeretnél tudni róluk:
http://www.hubbel-tauben.de -innen származnak,itt még sokkal több színváltozat van,
A vörösek pedig innen származnak:
http://www.hubbeltauben.de

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!