|
|
|
|
 |
onlycorn
2015-02-18 16:17:34
|
5774
|
Nincs mit, szívesen !
|
|
A hozzászólás:
 |
csukazs
2015-02-17 09:34:39
|
5771
|
Szia!
Te merre felé laksz és milyen áron adod őket? |
|
Előzmény:
 |
onlycorn
2015-02-12 03:54:38
|
5770
|
Szia !
Merre laksz ? Most vannak ezüstök, sárgák,fehérek, kovácsoltak és tarkák.
Én Németországból hoztam őket két éve,húsra eddig a legjobban bevált galambok. Nekem tetszenek is. ha többet szeretnél tudni róluk: http://www.hubbel-tauben.de -innen származnak,itt még sokkal több színváltozat van, A vörösek pedig innen származnak: http://www.hubbeltauben.de |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|