|
|
|
|
 |
moTmeN
2015-02-18 00:33:51
|
16277
|
100-as nem L-es obin hasznalok MR-14ex-et. Csak ezt a fenyt hasznalva az en izlesemnek kicsit lapos kepet eredmenyez, de tovabbi mellekfennyel (surlofeny, vagy teljesen oldalrol erkezo), fofenykent hasznalva szerintem franko dolog.
fotozz_216136.jpg egy jo pelda, mire gondolok. fotozz_213945.jpg eseteben ha jol remlik, egy vaku villant oldalrol is, igy kisse plasztikussabb lett a kep.
|
|
 |
wdtomi
2015-02-17 23:31:16
|
16276
|
Színhőmérséklet 5500K, mint általában. olyat érdemes venni, amelyik szabályozható melyik oldalon mekkorát villanjon. Nekem van egy Sigma DG140 vagy hasonló a neve elvileg hirdettem is, illetve egy Dörr, elég egyszerű, de TTl képes, ez nem szabályozható, ha budapesti vagy ki tudod ezeket próbálni, de a komolyabbakért azért megkérik a pénzt...technika, témaföggő, de sajnos ahol kell a fény, oda kell valamilyen vaku... |
|
 |
hajszalpisti
2015-02-16 20:26:46
|
16272
|
Canon EX 2 Speedlight... Nekem van , de nem hasznaltam . Ugy hallottam lencsere rakni barmilyen vakut hulyeseg .
( nem vagyok fenykepesz ) |
|
 |
kaposznyak
2015-02-16 20:08:44
|
16271
|
Személyes tapasztalatom sajnos nincs, én végül külső vakut vettem, várnod kell, hátha valaki rutinos is hozzászól. |
|
A hozzászólás:
 |
raczno
2015-02-16 20:05:32
|
16270
|
100 L-re tenném...
milyenek a tapasztalatok? színhőmérséklet?
raczno |
|
Előzmény:
 |
kaposznyak
2015-02-16 19:16:16
|
16269
|
Üdv.
Amit írok, én is itt kaptam válaszként hasonló kérdésemre.
Elég vastagok, szóval 50mm és alatta nehezen vagy egyáltalán nem férsz hozzá miatta a témához. 100 mm és felette már használható. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|