Keresés

Részletes keresés

moTmeN Creative Commons License 2015-02-18 00:33:51 16277

100-as nem L-es obin hasznalok MR-14ex-et. 
Csak ezt a fenyt hasznalva az en izlesemnek kicsit lapos kepet eredmenyez, de tovabbi mellekfennyel (surlofeny, vagy teljesen oldalrol erkezo), fofenykent hasznalva szerintem franko dolog.

fotozz_216136.jpg egy jo pelda, mire gondolok.
fotozz_213945.jpg eseteben ha jol remlik, egy vaku villant oldalrol is, igy kisse plasztikussabb lett a kep.

 

wdtomi Creative Commons License 2015-02-17 23:31:16 16276

Színhőmérséklet 5500K, mint általában. olyat érdemes venni, amelyik szabályozható melyik oldalon mekkorát villanjon. Nekem van egy Sigma DG140 vagy hasonló a neve elvileg hirdettem is, illetve egy Dörr, elég egyszerű, de TTl képes, ez nem szabályozható, ha budapesti vagy ki tudod ezeket próbálni, de a komolyabbakért azért megkérik a pénzt...technika, témaföggő, de sajnos ahol kell a fény, oda kell valamilyen vaku...

hajszalpisti Creative Commons License 2015-02-16 20:26:46 16272

Canon EX 2 Speedlight... Nekem van , de nem hasznaltam . Ugy hallottam lencsere rakni barmilyen vakut hulyeseg .

( nem vagyok fenykepesz )

kaposznyak Creative Commons License 2015-02-16 20:08:44 16271

Személyes tapasztalatom sajnos nincs, én végül külső vakut vettem, várnod kell, hátha valaki rutinos is hozzászól.

A hozzászólás:
raczno Creative Commons License 2015-02-16 20:05:32 16270

100 L-re tenném...

milyenek a tapasztalatok? színhőmérséklet?

 

raczno

Előzmény:
kaposznyak Creative Commons License 2015-02-16 19:16:16 16269

Üdv.

 

Amit írok, én is itt kaptam válaszként hasonló kérdésemre.

 

Elég vastagok, szóval 50mm és alatta nehezen vagy egyáltalán nem férsz hozzá miatta a témához. 100 mm és felette már használható.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!