Keresés

Részletes keresés

raczno Creative Commons License 2015-02-16 20:05:32 16270

100 L-re tenném...

milyenek a tapasztalatok? színhőmérséklet?

 

raczno

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2015-02-16 19:16:16 16269

Üdv.

 

Amit írok, én is itt kaptam válaszként hasonló kérdésemre.

 

Elég vastagok, szóval 50mm és alatta nehezen vagy egyáltalán nem férsz hozzá miatta a témához. 100 mm és felette már használható.

Előzmény:
raczno Creative Commons License 2015-02-16 19:09:07 16268

szép estét Fórumlakók!

 

tanácsért és tapasztalatokért fordulok hozzátok...

makrózáshoz keresek a lencse elejére csíptethető villanó és világító valamit,

amit makró körvakunak neveznek...

 

ki használ ilyet? milyenek a tapasztalatok? melllik típust érdemes megvenni..

 

köszi + szép fényeket: raczno

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!