|
|
|
|
 |
raczno
2015-02-16 20:05:32
|
16270
|
100 L-re tenném...
milyenek a tapasztalatok? színhőmérséklet?
raczno |
|
A hozzászólás:
 |
kaposznyak
2015-02-16 19:16:16
|
16269
|
Üdv.
Amit írok, én is itt kaptam válaszként hasonló kérdésemre.
Elég vastagok, szóval 50mm és alatta nehezen vagy egyáltalán nem férsz hozzá miatta a témához. 100 mm és felette már használható. |
|
Előzmény:
 |
raczno
2015-02-16 19:09:07
|
16268
|
szép estét Fórumlakók!
tanácsért és tapasztalatokért fordulok hozzátok...
makrózáshoz keresek a lencse elejére csíptethető villanó és világító valamit,
amit makró körvakunak neveznek...
ki használ ilyet? milyenek a tapasztalatok? melllik típust érdemes megvenni..
köszi + szép fényeket: raczno |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|