Keresés

Részletes keresés

Jaffa5 Creative Commons License 2015-02-14 21:35:55 24131

Prakitkerben lehet kapni ilyen átlátszó karbonlapot.

 

Bár én nem is annyira a látogatóktól féltem őket, mert ott állok a ketrec mellett és a kezükre csapok.

Én kimegyek (mentem anno) egy órával előbb és a ketrecet nyakon öntöttem fertőtlenítővel,h agytam állni benne 15 percet, átmostam, és minden ketrecruhát belülről tettem fel amit lhetett, hogy ne is tudjanak a cicák hozzá érni.

És bár a bírálói asztalt lefertőtlenítik, de a bíró ugyanabban a ruhában van egész nap, minden macskát magához fog, és ez kivédhetetlen.

Szóval mi ezért nem járunk.

 

Akit nem rémíszt ez el, nem félti a cicáit, annak itt vannak hasznos infók:

https://mainecooncica.wordpress.com/lakaserkely/altalanos-tudnivalok/

 

 

A hozzászólás:
üvegfóliás Creative Commons License 2015-02-14 00:43:28 24130

Üdv.....

aranyos szép cicus.....

 

kiállítás;lassan kicsit bőviteni kellene a helyet mert igen tumultus volt...

mind a 2 nap voltam....

 

egyébként meg ötlet kiállítóknak;

a ketrecek vendégek felőli oldalára víztiszta plexit kellene rakni......;

 

nem tudnak benyúlkálni

miniterroristák nem dobálnának be mindent

torzitásmentesen láthatók a gyönyörű cicák

 

egy kis Berci;

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!