Prakitkerben lehet kapni ilyen átlátszó karbonlapot.
Bár én nem is annyira a látogatóktól féltem őket, mert ott állok a ketrec mellett és a kezükre csapok.
Én kimegyek (mentem anno) egy órával előbb és a ketrecet nyakon öntöttem fertőtlenítővel,h agytam állni benne 15 percet, átmostam, és minden ketrecruhát belülről tettem fel amit lhetett, hogy ne is tudjanak a cicák hozzá érni.
És bár a bírálói asztalt lefertőtlenítik, de a bíró ugyanabban a ruhában van egész nap, minden macskát magához fog, és ez kivédhetetlen.
Szóval mi ezért nem járunk.
Akit nem rémíszt ez el, nem félti a cicáit, annak itt vannak hasznos infók:
https://mainecooncica.wordpress.com/lakaserkely/altalanos-tudnivalok/
|