Kedves bbasi!
Ha kölyök születik valahol, és az
-állomány betegségekre szűretlen,
- 12 hetes kor előtt adja oda az illető,
- szocializálatlan az alom,
az szaporítás.
Mindegy, hogy kicsiben csinálja, és néha-néha elad egy-egy kölyköt, vagy kamionszámra hozza le az almokat, attól még az szaporító!!!
Szerinted ha embert öl valaki és beírják az erkölcsi bizonyítványába, a munkáltatót érdekelni fogja, hogy csak egyszer történt meg a dolog, vagy többször?
Nyilván nem érdekli, egy gyilkost nem alkalmaz.
Nézd meg a whiskit, ő sem lett banki ügyintéző. :-)
A honlapon pont van szó erről is, vannak a legalja szaporítók, és vannak akik kicsit jobbak, de attól még szaporítók.
https://mainecooncica.wordpress.com/cim1/kivalasztas/
Remélem nálatok minden rendben lesz a kicsivel, én is hasonlóan vettem az elsőt mint te, és látod, hogy jártam:
http://zserbo.hupont.hu/ |